Crestron - riadenie bez kompromisov

Riadiaci systém Crestron patrí medzi špičku riadiacich systémov v rezidenčnej sfére na Slovensku a aj všade vo svete. Svojou viac ako 30 ročnou tradíciou je zárukou najvýkonnejšej a najspoľahlivejšej riadiacej techniky.

Crestron riadi na Slovensku nielen tie najluxusnejšie a technologicky najkomplikovanejšie rodinné domy, rezidencie a vily. Riadi tiež prezentačné miestnosti, high-endové domáce kiná, diskotéky a všetky aplikácie, kde by množstvo technológií spôsobovalo užívateľom nemalé problémy.

Svojim otvoreným prístupom ku komunikácii s čímkoľvek, dokáže Crestron integrovať riadenie naozaj všetkého. Osvetlenie, AV technika, žalúzie a množstvo štandardných funkcií je úplnou samozrejmosťou. Crestron zachádza i do sfér riadenia, kde slovné spojenie "inteligentný dom" dostáva svoj význam a nie je len marketingovým sloganom a označením. Zložité riadenie kúrenia, chladenia, vzduchotechniky a klimatizácie v spolupráci s pasívnymi prvkami šetrenia energie (žalúzie), umožňuje optimalizovať súčinnosť všetkých technológií na maximum, a to s nemalou úsporou energie.

Copyright © 2011 InControl, s.r.o.|All Rights Reserved.|Made with JOY