InControl Systém

Dlhodobým procesom sme sa dopracovali k vlastnej kombinácii systémov. Spojili sme Eelectron, RTI a Saia-Burgess na spoločnom KNX/EIB základe a výsledkom je dizajnové, spoľahlivé a decentralizované riadenie domov a rezidencií.

RTI - riadenie nielen AV komponentov

Primárnou úlohou RTI je bezkompromisná integrácia AV komponentov a zostáv. Ale svojou schopnosťou spolupráce s inými systémami dokáže byť RTI prekvapujúcim nadradeným riadiacim systémom.
viac

Procontrol - riadenie AV komponentov

ProControl je divízia RTI, ktorá je zameraná na profesionálnu integráciu zostáv domácej AV zábavy. Svojou ponukou programovateľných ovládačov a najmä ovládaním cez iPad/iPhone dá používaniu vašej AV zostavy úplne nový rozmer.
viac

Xplay - unikátny mediasystém

Extrémny high-endový multimediálny systém s operačným systémom XplayOS, ktorý je postavený na XBMC. Kombinácia perfektného hardwaru a dokonalého softwaru.

viac

Aqualite Outdoor - exteriérové TV

Aqualite Outdoor je výrobca špeciálnych IP66 vodeodolných a počasiuodolných TV panelov. 32", 42", 55" a 65" LED TV umožňuje celoročný outdoorový zážitok z pozerania filmu na vašej terase alebo záhrade.
viac

Aquavision - TV v kúpelni alebo bazéne

Aquavision je originálna kúpeľňová televízia, špeciálne dizajnovaná pre vlhké priestory, ale veľmi často využívaná aj v iných miestnostiach.

viac

Future Automation - mechanizmy pre AV

TV alebo projektor nie je vždy vítaný dizajnový doplnok interiéru. Skryte ho za obraz, do komody alebo pod posteľ a on sa vám ukáže vtedy, ak ho chcete práve pozerať.

viac

Atlona, CYP - videodistribúcia

Distribúcia video signálov, prevodníky, scalery, rozbočovače a nový koncept šírenia obrazu v multimediálnych domácnostiach.


viac

Update KNX systémov

Jedna riadiaca jednotka, jedna komunikačná KNX brána a iPad/iPhone alebo univerzálny ovládač. Po niekoľkých hodinách programovanie je váš ľubovolný KNX/EIB systém ovládaný z iPadu/iPhonu spolu s AV zostavou a vzdialený prístup z tabletu alebo mobilu ako bonus.

Eelectron - KNX cool design

KNX/EIB systém v zaujímavom dizajne za ešte zaujímavejšie ceny. Prostredníctvom našej spoločnosti už aj na slovenskom trhu.

viac

SAIA Burgess - MaR trochu inak

Prostredníctvom systému Saia-Burgess vieme dať meraniu a regulácií úplne novú dimenziu. Švajčiarska precíznosť a zmysel pre súčasné technológie stavajú tento systém ďaleko pred konkurenciu.
viac

Crestron - bez kompromisov

Ak nechcete pri programovaní svojho domu počuť od technika - "to sa nedá", Crestron je tou správnou voľbou pre najnáročnejších užívateľov inteligentných domov.

viac

Mirage - najlepší audio multiroom

V súčastnosti najlepší audioserver na trhu, ktorý podporuje množstvo internetových služieb a úžasnú správu domácej audioknižnice. V rozšírenej konfigurácii je to samostatný iPadový multiroom.
viac

Speakercraft - vstavané reproduktory

Speakercraft je značka s 30-ročnou tradíciou a skúsenosťami vo výrobe domácich reproduktorov pre hudobný a filmový zážitok v ktorejkoľvek miestnosti a bez narušenia dizajnu interiéru.
viac

AVAmedia - multimediálne úložiská

Rippovacie multimediálne dátové úložiská v neuveriteľnom hliníkovom prevedení, ktoré sprístupnia multimediálny obsah na všetkých zariadeniach v domácej sieti.

viac

Janitza - elektroanalýza

Janitza je medzinárodne uznávanou značkou vo výrobe digitálnych meračov, systému inteligentného riadenia energie, regulátorov jalového výkonu, systému pre riadenie spotreby a ďalších prístrojov pre správu energie.
viac